Regionální úřady práce

úřad práce Tábor, volná pracovní místa Tábor
urad-prace.jpg

Úřad práce Třebíč
Moravské město Třebíč bylo postaveno v nádherné krajině Vysočiny. Třebíč se od roku 2011 objevuje v seznamu památek UNESCO. V Třebíči zavítejte do několika městských parků, jejichž stavba zde má tradici. Lorenzovy sady se začaly zřizovat v roce 1899, parky se stále upravují a zatraktivňují pro své návštěvníky. Ze zajímavých památek vás upoutá starobylé židovské město s radnicí, rabinátem, klenutými průchody, křivolakými uličkami a původními domy. Dále je zajímavá bazilika svatého Petra nebo Muzeum Vysočiny Třebíč.

Pokoušíte se hledat práci v Třebíči a okolí? Zaměřte se na inzeráty v tisku a na internetových stránkách, kde se přece jenom častěji mění a ktualizace probíhá pravidelně. Volná pracovní místa Třebíč jsou určená studentům, dělníkům, ženám a mužům v produktivním věku a brigádu si mohou nalézt i senioři. Pokud si nevíte rady, navštivte Úřad práce Třebíč, kde vám jistě velmi rádi poradí. Zajímat se o vhodná zaměstnání můžete stále, třeba najdete daleko lepší místo než vaše  současné.

Úřad práce Trutnov
Bydlíte ve městě Trutnově a okolí a potřebujete nalézt v co nejkratším termínu novou práci? Hledat zaměstnání se můžete pokusit sami. Určitě se nezapomeňte zeptat známých a příbuzných, zda neví o volném místě. Zkuste prohlédnout rubriky práce v novinách a nejčastěji se dívejte na specializované webové stránky. Aktuální nabídka práce je poskytována také na Úřadu práce Trutnov, stačí se přihlásit k odběru novinek a bude vám přímo na mail chodit nová pracovní nabídka. Firmy stále mění své požadavky, jednou nové zaměstnance potřebují, jindy ne. Vaše šance tedy stále trvají.

Malebné město Trutnov leží v Krkonošském podhůří. Obdivovat můžete  krásnou přírodu na březích řeky Úpy a v Trutnovské pahorkatině. Trutnov je významným průmyslovým městem, kde se neztratí pracovní síly schopné pracovat v elektrotechnickém, energetickém, potravinářském, textilním a kožešnickém průmyslu. Ve volných chvílích se můžete procházet po naučné stezce Bitvy u Trutnova, která vás pohodlně provede městským parkem a okolím města.