Rádi vám s hledáním práce pomůžeme

job.jpg

Nabídka práce je na našem trhu značně omezená. Nároky pro přijetí na nové pracovní místo jsou však více, než vysoké. Jestliže i na vás padl pomyslný Černý Petr a své dosavadní zaměstnání jste proto museli opustit, nebo se se zaměstnaností potýkáte již delší dobu, jistě vás zajímá, kde vaše šanci na získání místa rapidně stoupnou. Odpovědí je pestrá a denně aktualizovaná nabídka práce na webu annonce.cz

Brigády pro studenty
Léto se již pomalu, ale jistě blíží a to pro spoustu studentů znamená jediné – brigáda, která vylepší dosavadní nepříliš objemný studentský rozpočet. A že hledání takovéto brigády není nic snadného, dokazují četné průzkumy, které jsou mezi studenty pořádány. Pouhá jedna třetina z dotázaných studentů ve věku 18 – 26 let uvedla, že se jim letní brigádu podaří každoročně sehnat. Největší zájem je tradičně o brigády v zahraničí, ve stravovacích zařízeních nebo o brigády spojené se sběrem ovoce.

Přivýdělky pro maminky
Maminky, které již byly nebo aktuálně jsou na mateřské dovolené, nám zajisté dají za pravdu, že toto období je náročné nejen z hlediska psychického, ale zejména toho finančního. Výše mateřské je v České republice opravdovým výsměchem, není se proto čemu divit, že si řada maminek přivydělává. Na webu annonce naleznete také nabídky práce, kterou je možno vykonávat pěkně z pohodlí svého domova, a je proto pro maminky více, než vhodná.

Tak přesně tato kategorie je na našich stránkách zastoupena v nejhojnějším počtu. Prohlížet si můžete denní nabídky nebo vyfiltrovat pouze ta pracovní místa, která splňují vaše požadavky. Zvolit si můžete obor, lokalitu i finanční ohodnocení. Věříme, že vám tento snadný a přehledný portál usnadní hledání práce a nabídne spoustu zajímavých pracovních příležitostí, které vám nalijí novou energii do žil a ukáží nový smysl života.