Jak si zpříjemnit práci v kanceláři

kancelářská židle, kancelářské křeslo
office-1448219_640.jpg

Pracujete v kanceláři, ale vůbec se vám nelíbí pracovní prostředí? Zaměstnavatel je v celku v pořádku, platí včas a solidně, nicméně nemá v plánu revitalizaci kanceláře? Pak zkuste několik triků, díky kterým se budete v práci cítit lépe.
 
Bude vás to sice něco málo stát, ale rozhodně se to vyplatí. Protože se vám bude mnohem lépe pracovat a možná, že se do práce začnete i těšit.

Psací stůl

Je váš psací stůl nudný? To vůbec nevadí, protože to se hned změní. Stačí, když si koupíte jednu roli papírové umyvatelné tapety a připevníte ji na stůl. Nic nemusíte lepit natrvalo a váš šéf může zůstat v klidu. Stačí ohnout okraje přes okraj stolu a ze spodní části přilepit tavnou pistolí (kdykoliv lze sundat a psaní stůl se nezničí). Pokud se vám tento nápad nelíbí, kupte si velkou podložku přes celý psací stůl s nějakým motivem.

Kancelářské křeslo

Důležité je, aby bylo kancelářské křeslo správně nastaveno. Předejdete tak bolestem zad a krční páteře. Nápad, který pro vás máme, se hodí zejména teď v chladném počasí. Kupte si kožešinový přehoz. Samozřejmě falešný – pravý by stál majlant. Bude vás hezky hřát a uvidíte sami, co to udělá s designem. Váš pracovní koutek se promění z nudného na útulný.

Dekorace

Nezapomínejte na dekorace. Nějaký stylový fotorámeček s fotografií milované osoby či osob. K nezbytným dekoracím patří i kytka. Ideálně něco zeleného. Vhodné jsou sukulenty, které jsou velmi odolné. Pracovní stůl rozzáří a ozdobí jednotná sada kancelářských potřeb – svorky, držák na vizitky, dóza na psací potřeby apod. Klidně si je i doma vyrobte.

Nezapomínejte na strečink

Aby byl den příjemný, je důležité nezapomínat protáhnout své tělo. To můžete klidně i z kancelářské židle. Existuje mnoho cviků, díky kterým nebudete ztuhlí, a váš den se stane příjemnějším. Najděte si nějaké cviky na kancelářskou jógu a zařaďte je do každodenního pracovního režimu.